| MOQ: | 200 buah |
| harga: | USD1.29/pcs |
| Kemasan Standar: | Tas PE & Karton |
| Periode Pengiriman: | 25-35 hari |
| Metode Pembayaran: | T/T |
| Kapasitas Pasokan: | 15 Juta set per Tahun |
| Nomor Item. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Tegangan Output Terukur | 100-240V |
| Arus Output | 1000mA |
| Daya Output | 120/240W |
| Dimensi (mm) | 39*22*14mm |
| Tegangan Sinyal Kontrol | 12-24V |
| MOQ: | 200 buah |
| harga: | USD1.29/pcs |
| Kemasan Standar: | Tas PE & Karton |
| Periode Pengiriman: | 25-35 hari |
| Metode Pembayaran: | T/T |
| Kapasitas Pasokan: | 15 Juta set per Tahun |
| Nomor Item. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Tegangan Output Terukur | 100-240V |
| Arus Output | 1000mA |
| Daya Output | 120/240W |
| Dimensi (mm) | 39*22*14mm |
| Tegangan Sinyal Kontrol | 12-24V |